SZUKAJ

znajdź to, czego szukasz

Powłoki izolacyjne marki hahne

Firma Sievert oferuje kompleksowy system pozwalający na wykonanie szczelnej, bezspoinowej powłoki izolacyjnej przy użyciu mas polimerowo-bitumicznych marki hahne.

Prawidłowo zaprojektowana i starannie wykonana izolacja wodochronna ma decydujący wpływ na trwałość obiektu budowlanego, jak również na jego walory użytkowe. Izolacje wodochronne powinny tworzyć szczelną, elastyczną oraz ciągłą powłokę chroniącą obiekt przed wnikaniem wody. Muszą być odporne na działanie agresywnych wód gruntowych oraz na korozję biologiczną. Do najczęściej stosowanych materiałów hydroizolacyjnych należą masy polimerowo-bitumiczne zwane w skrócie PMBC. Masy polimerowo-bitumiczne stosuje się do wykonywania zabezpieczeń przeciwwilgociowych oraz przeciwwodnych fundamentów budynków, ścian oraz posadzek piwnicznych.

W ofercie izolacji hanhe znajdują się również materiały umożliwiające pracę w warunkach zimowych. Przed aplikacją izolacji polimerowo-bitumicznej IMBERAL® 2K WINTER 26B zaleca się zagruntowanie powierzchni gruntem IMBERAL® AQUAROL WINTER 16D. Gruntowanie oraz nakładanie izolacji polimerowo-bitumicznej może odbywać się w temperaturze do – 5ºC.

Izolacje bitumiczne hahne to pełna oferta produktów, w której znajdziemy także rozwiązania umożliwiające natrysk mechaniczny. Produkt IMBERAL® 2K-D 20B Dwuskładnikowa powłoka polimerowo-bitumiczna do nakładania metodą bezpowietrznego natrysku na ściany o dużych powierzchniach w znaczący sposób przyspiesza ten etap prac. Przed aplikacją izolacji bitumicznej powierzchnię należy zagruntować preparatem IMBERAL® AQUAROL 10D.

Skuteczna hydroizolacja pozioma zabezpiecza przegrodę przed podciąganiem wody z gruntu. Izolacja oprócz wysokiej wodoszczelności musi także charakteryzować się odpowiednio wysoką wytrzymałością na ściskanie. Przykładem takiej izolacji jest jednoskładnikowa masa plimerowo-bitumiczna OKOPLAST 1K 20B.


stopka 2023 hahne

Aktualności

Bądź na bieżąco

Cieszymy się mogąc poinformować naszych Partnerów Handlowych oraz Przyjaciół o kontynuacji współpracy z Producentem kalendarzy książkowych w ramach projektu GeneLAS. Projekt ten obejmuje świadomą i aktywną działalność na rzecz odnowy zasobó...

Zobacz więcej

W dniu 18 listopada 2022 w Domu Artysty Plastyka w Warszawie odbyło się spotkanie konserwatorskie Sztuka Konserwacji. Organizatorami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie imienia księżnej Anny Jabłonkowskiej i Klub Wenecja przy Okręgu War...

Zobacz więcej

W dniach 26-28.10.2022 w Krakowie odbył się XX Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej. Organizatorem wydarzenia jest kwartalnik Renowacje i Zabytki, a jego Partnerami są Prezydent Miasta Krakowa, Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego...

Zobacz więcej
skontaktuj się z doradcą