O firmie SIEVERT POLSKA Spółka z o.o.

Od 1997 byliśmy obecni na polskim rynku materiałów budowlanych jako quick-mix Sp. z o.o, polska część międzynarodowej Grupy Sievert z siedzibą w niemieckim Osnabrück. 2 marca 2020 roku nastąpiła zmiana nazwy quick-mix Spółka z o.o. na Sievert Polska Sp. z o.o.

Historia Grupy Sievert sięga 1919 roku. To historia różnorodnych zmian i wyznaczania nowych kierunków rozwoju. Zmiany i potrzeba dopasowywania się do oczekiwań rynku ukształtowały nasze Przedsiębiorstwo przez ostatnie 100 lat i w efekcie doprowadziły do naszego międzynarodowego sukcesu. Dokonując zmiany nazwy Przedsiębiorstwa, chcemy bezpośrednio nawiązać do naszej historii i bogatych doświadczeń rynkowych. W nowej nazwie „Sievert Polska” chcemy powołać się na tradycję prywatnego, rodzinnego przedsiębiorstwa o optymalnej dla naszych klientów i pracowników kulturze organizacyjnej. Chcemy również dodać nowej energii naszemu rozwojowi oraz przekazać silniejszy wyraz naszej wieloletniej tożsamości na polskim rynku materiałów budowlanych.

Sievert Polska jest producentem materiałów budowlanych z wieloletnią tradycją. Nasze najważniejsze marki produktowe, obecne od wielu lat na polskim rynku, to: quick-mix – marka odpowiedzialna za systemy ociepleń, systemy zapraw do klinkieru, bogaty program suchych zapraw budowlanych, kleje do glazury, betony, posadzki i inne oraz marka tubag – marka z bogatą tradycją i sukcesami w rozwoju technologii i rozwiązań do renowacji i ochrony obiektów zabytkowych. Jednocześnie Spółka quick-mix przestała istnieć, jej jedyną następczynią jest teraz Sievert Polska.

Celem tej zmiany jest podkreślenie kompleksowości naszej oferty produktowej i stworzenie z Sievert marki naszej organizacji. Sievert jest właścicielką, producentem i dostawcą marek produktowych quick-mix i tubag, ale również marek Hahne oraz Akurit, które w kolejnych okresach przedstawimy naszym odbiorcom.

W celu pogłębienia informacji o naszej ofercie produktowej lub w celu nawiązania kontaktu z naszym doradztwem handlowym lub technicznym serdecznie zapraszamy na naszą stronę: www.sievert.pl Zapraszamy do współpracy z nami!

 Zespół Sievert Polska