SZUKAJ

znajdź to, czego szukasz

Innowacyjne projektowanie z quick-mix APP Kreacja Domu oraz APP Katalog

Blog

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Partnerów Handlowych Architektów i Inwestorów zapraszamy do korzystania z innowacyjnych aplikacji quick-mix Kreacja Domu oraz Katalog na urządzenia mobilne.

Obie aplikacje dostępne są w wersji iOS i Android oraz wersji webowej w serwisie internetowym quick-mix.pl. Głosy zadowolonych użytkowników utwierdziły nas w przekonaniu że są to narzędzia ciekawe użyteczne i ułatwiające pracę naszym Klientom.

Kreacja Domu pozwala na ekranie telefonu tabletu czy komputera projektować i przeglądać wizualizacje klinkierowych i tynkowych elewacji budynków. 750 kolorów dla elewacji tynkowanych i 16 kolorów zapraw do klinkieru pozostaje do dyspozycji przy projektowaniu fasad. Ponadto aplikacja daje możliwość kolorystycznego dopasowania pozostałych elementów tj. dach wnęki cokoły. Katalog natomiast daje przejrzystą prezentację oferty produktowej quick-mix oraz jej parametrów technicznych i obszarów zastosowań.

Oba narzędzia przygotowane zostały z myślą o profesjonalistach. Wierzymy że nasze mobilne i internetowe aplikacje staną się udogodnieniem w Państwa codziennej pracy dostarczając na bieżąco informacji ułatwiających podejmowanie decyzji w zakresie doboru kolorystyki produktów oraz rozwiązań technologicznych. Zachęcamy Państwa do korzystania z możliwości jakie dają APP quick-mix.

skontaktuj się z doradcą