SZUKAJ

znajdź to, czego szukasz

quick-mix w Szkole Zawodowej w Przeworsku

Blog

W dniu 06 czerwca 2016 roku firma quick – mix przeprowadziła szkolenie w Szkole Zawodowej w Przeworsku w celu zapoznania uczniów z klasy zawodowej i technikum o profilu budowlanym z wykonywania systemów ociepleń budynków systemem LOBATHERM. Szkolenie to dalsza współpraca naszej szkoły z firmą quick – mix w celu doskonalenia zdolności uczniów szkół budowlanych.

Celem cyklu szkoleń jest poprawa jakości wykonawstwa promocja nowych technologii u podstaw edukacji walka ze stereotypami zapoznawanie z nowoczesnymi materiałami budowlanymi oraz metodami wykonywania ociepleń budynków.

W szkoleniu wzięli udział uczniowie klas: 3 TB 3 m 1 mk oraz nauczyciele.

Szkolenie obejmowało część teoretyczną oraz praktyczną. Szczegółowo omówiono technologię wykonywania systemów ociepleń stosowania odpowiednich zapraw i siatki zbrojeniowej oraz zaprezentowano praktyczne sposoby wykonywania elewacji w budynkach.

Uczniowie mogli samodzielnie zmierzyć się z praktycznym wykonawstwem ociepleń. Uczniowie biorący udział w pokazie zadawali prowadzącym wiele pytań które miały usunąć wszelkie niejasności. Żadne z pytań nie pozostało bez odpowiedzi.

skontaktuj się z doradcą