SZUKAJ

znajdź to, czego szukasz

SIEVERT POLSKA - ZMIANA NAZWY PRZEDSIĘBIORSTWA QUICK-MIX Spółka z o.o.

Blog

Z dniem 2 marca 2020 roku nastąpiła zmiana nazwy Przedsiębiorstwa quick-mix Spółka z o.o. na Sievert Polska Sp. z o.o.

Historia Grupy Sievert sięga roku 1919. To historia różnorodnych zmian i wyznaczania nowych kierunków rozwoju. Zmiany i potrzeba dopasowywania się do oczekiwań rynku ukształtowały nasze Przedsiębiorstwo przez ostatnie 100 lat i w efekcie doprowadziły do sukcesu. W gronie Kierownictwa Przedsiębiorstwa wspólnie wypracowaliśmy i przyję- liśmy nowy model działalności sformułowaliśmy nową jasną wizję naszej przyszłości. Dokonując zmiany nazwy Przedsiębiorstwa chcemy bezpośrednio nawiązać do naszej stuletniej międzynarodowej historii i bogatych doświadczeń rynkowych. W nowej nazwie „Sievert Polska” chcemy powołać się na ponad 100-letnią tradycję prywatnego rodzinnego przedsiębiorstwa o optymalnej dla klientów i pracowników kulturze organizacyjnej. Chcemy również nadać nową jakość naszemu rozwojowi i dać silniejszy wyraz naszej obecności na polskim rynku materiałów budowlanych.

Spółka quick-mix była obecna na polskim rynku nieprzerwanie od roku 1997 jako integralna część międzynarodowej grupy Sievert AG z siedzibą w niemieckim Osnabrück. Zmiana polega na zastąpieniu firmy quick-mix firmą Sievert Polska. Relacje własnościowe oraz osobowość prawna Przedsiębiorstwa nie ulegają zmianie. Quick-mix i Tubag pozostają markami naszych produktów. Sievert Polska Spółka z o.o. jest od teraz producentem marek produktowych quick-mix i tubag oraz pracodawcą dla wszystkich zatrudnionych w tu pracowników. W tym samym momencie Spółka quick-mix przestała istnieć jej prawną następczynią jest Sievert Polska Sp. z o.o.

Celem tej zmiany jest podkreślenie szerokości naszej oferty produktowej i stworzenie z Sievert marki naszej organizacji. Sievert jest właścicielką producentem i dostawcą marek produktowych Quick-mix i Tubag ale również marek Hahne oraz Akurit które niebawem wzbogacą ofertę Sievert Polska.

Spółka Sievert Polska jest od tej chwili pełnoprawną kontynuatorką wieloletniej historii Firmy quick-mix na polskim rynku budowlanym.

skontaktuj się z doradcą