SZUKAJ

znajdź to, czego szukasz

SPONTANICZNA AKCJA PO PRZEJŚCIU NAWAŁNIC - PODZIĘKOWANIE

Blog

quick-mix pomaga ofiarom we wsi Rytel

Na początku sierpnia 2017 roku w niektórych regionach Polski miały miejsce ekstremalne wichury o katastrofalnych skutkach. Dla wielu dotkniętych kataklizmem ludzi sytuacja była dramatyczna. Zerwane dachy zalana okolica zniszczone maszyny rolnicze i drogi które na długości wielu kilometrów zostały zablokowane przez powalone drzewa. Niezależnie od utraconego dobytku będą musiały minąć lata aż natura powróci do stanu sprzed kataklizmu.

Regiony i ludzie dotknięci tą tragedią potrzebowali i nadal potrzebują ogromnej pomocy. Dotyczy to zarówno czysto ludzkiego wsparcia przy usuwaniu skutków nawałnic (usuwanie powalonych drzew zabezpieczanie budynków przed deszczem i oczyszczanie dróg) jak i pomocy finansowej.

Firma quick-mix spontanicznie przyłączyła się do akcji pomocowych. Krótko po tych dramatycznych wydarzeniach dyrektor handlowy Jan Klinowski udał się razem z regionalnym kierownikiem sprzedaży Arturem Perlińskim do Rytla gdzie utworzono bazę wsparcia dla tej oraz kilku sąsiednich miejscowości. Na miejscu przekazali pełniącym wolontariat harcerzom i sołtysowi Łukaszowi Ossowskiemu 2000 butelek naszej "quick-water” a także folie ochronne wiadra budowlane odzież roboczą oraz zakupione łańcuchy i olej do pił łańcuchowych. Jako firma z branży budowlanej zadeklarowaliśmy również pomoc w postaci materiałów budowlanych.

Przywrócenie do ponownego użytku posesji i dróg potrwa mniej więcej rok. Miną kolejne lata zanim szkody w lasach zostaną usunięte a w miejsce powalonych drzew zasadzone zostaną nowe.

Pan sołtys Łukasz Ossowski i cały sztab organizujący pomoc podziękowali firmie quick-mix za zaangażowanie i pomoc w tej absolutnie wyjątkowej sytuacji.

skontaktuj się z doradcą