SZUKAJ

znajdź to, czego szukasz

Najwyższa jakość

dokładnie na czas

Najwyższa jakość – od materiałów budowlanych po rozwiązania systemowe

Stawiamy na jakość, wydajność i bezpieczeństwo. Ty też? To oznacza, że masz z nami po drodze. Niezależnie od tego, czy jest to quick-mix, akurit, tubag, czy hahne – wszystkie nasze marki wyróżniają się najwyższej jakości materiałami budowlanymi. Cechuje je najwyższa klasa pod względem niezawodności aplikacji, wydajności procesu i opłacalności.

O sukcesie projektu decydują szczegóły. Dlatego mamy jasne wymagania jakościowe dla każdego z naszych materiałów budowlanych: NAJLEPSZE JAKIE OFERUJE RYNEK. Ale my jesteśmy już o krok dalej: rozwinęliśmy naszą ofertę wysokiej jakości produktów do precyzyjnie stosowanych rozwiązań systemowych. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom większą wydajność i opłacalność.

Fascynujące

perspektywy

Jakość jest dla nas ważna.Ponieważ chodzi o człowieka.

Niezależnie od tego, czy chodzi o budownictwo przemysłowe, biurowce czy budynki mieszkalne – myślimy o każdym projekcie budowlanym od końca, z perspektywy ludzi, którzy w przyszłości będą tu przyjeżdżać i stąd wychodzić.

Czy czujesz się komfortowo? Czy projekt jest zróżnicowany i funkcjonalny zarazem? Ale także: Czy zastosowane produkty są wysokiej jakości i gwarantują zdrowy klimat w budynkach mieszkalnych? Czy architektura i materiały budowlane zostały harmonijnie połączone? W skrócie: Czy budynek oferuje miejsce zapewniające najwyższą jakość życia?

Są to ważne pytania, które określają rzeczywistą wartość budynku w dłuższej perspektywie. To nas motywuje. Ponieważ chodzi nam o człowieka.

Aktualności

Bądź na bieżąco

  Podczas tegorocznego Walnego Zgromadzenia Delegatów SARP odbyła się Gala Nagrody Roku SARP edycja 2022. Miło nam poinformować, iż w kategorii „budynek mieszkalny wielorodzinny” nominację do nagrody roku otrzymał obiekt referencyjny ...

Zobacz więcej

W dniu 24 maja, w pięknych wnętrzach Muzeum Śląskiego w Katowicach, firma Sievert Polska zorganizowała szkolenie dla grupy Konserwatorów Zabytków z województwa Śląskiego. W spotkaniu wzięli udział Reprezentanci Urzędów z Katowic, Zabrza, Cz...

Zobacz więcej

Nowy Prezes Zarządu rozpoczął pracę w Sievert Polska z dniem 1 maja 2022 r. Pan Maciej Kuczyński posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na rynku materiałów budowlanych. Przed dołączeniem do Grupy Sievert przez 18 lat pracow...

Zobacz więcej
skontaktuj się z doradcą