SZUKAJ

znajdź to, czego szukasz

Najwyższa jakość

dokładnie na czas

Najwyższa jakość – od materiałów budowlanych po rozwiązania systemowe

Stawiamy na jakość, wydajność i bezpieczeństwo. Ty też? To oznacza, że masz z nami po drodze. Niezależnie od tego, czy jest to quick-mix, akurit, tubag, czy hahne – wszystkie nasze marki wyróżniają się najwyższej jakości materiałami budowlanymi. Cechuje je najwyższa klasa pod względem niezawodności aplikacji, wydajności procesu i opłacalności.

O sukcesie projektu decydują szczegóły. Dlatego mamy jasne wymagania jakościowe dla każdego z naszych materiałów budowlanych: NAJLEPSZE JAKIE OFERUJE RYNEK. Ale my jesteśmy już o krok dalej: rozwinęliśmy naszą ofertę wysokiej jakości produktów do precyzyjnie stosowanych rozwiązań systemowych. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom większą wydajność i opłacalność.

Fascynujące

perspektywy

Jakość jest dla nas ważna.Ponieważ chodzi o człowieka.

Niezależnie od tego, czy chodzi o budownictwo przemysłowe, biurowce czy budynki mieszkalne – myślimy o każdym projekcie budowlanym od końca, z perspektywy ludzi, którzy w przyszłości będą tu przyjeżdżać i stąd wychodzić.

Czy czujesz się komfortowo? Czy projekt jest zróżnicowany i funkcjonalny zarazem? Ale także: Czy zastosowane produkty są wysokiej jakości i gwarantują zdrowy klimat w budynkach mieszkalnych? Czy architektura i materiały budowlane zostały harmonijnie połączone? W skrócie: Czy budynek oferuje miejsce zapewniające najwyższą jakość życia?

Są to ważne pytania, które określają rzeczywistą wartość budynku w dłuższej perspektywie. To nas motywuje. Ponieważ chodzi nam o człowieka.

Aktualności

Bądź na bieżąco

2 725 posadzonych drzew, 3 025 m² powierzchni lasu, 1 826 dotlenionych osób, 16 350 kg pochłoniętego CO2 i 158 050 kg zwróconego papieru to wyniki tegorocznego etapu akcji „GeneLAS. Rośnij z nami”. Jesteśmy dumni z kolejnego Certyfikat...

Zobacz więcej

W Poznaniu powstaje komfortowe osiedle mieszkaniowe budowane z wykorzystaniem zaprawy FM T marki quick-mix. Elegancki charakter inwestycji podkreśla minimalistyczna antracytowo-biała elewacja z subtelnie wkomponowanymi ścianami z płytek kli...

Zobacz więcej

Zabytkowy Młyn Maria we Wrocławiu zyskał nową funkcję mieszkaniowo-usługową, a miasto przyjemną, otwartą przestrzeń publiczną dzięki zastosowanym produktom Sievert Polska – rozwiązania dla budownictwa od 1919 oraz współpracy z Maćków Pracow...

Zobacz więcej
skontaktuj się z doradcą