SZUKAJ

znajdź to, czego szukasz

MOTO COOLTURA 2021

Blog

Z radością informujemy że w pierwszych dniach września Sievert Polska ponownie zaprosiła swoich Przyjaciół – Partnerów Handlowych i Firmy Wykonawcze - na tradycyjne szkolenie plenerowe MOTO COOLTURA! Spotkania Moto Cooltura organizowane są dla Przyjaciół marki oraz Pracowników Sievert Polska którzy dzielą pasję do motocykli.

Do Wierchomli Małej położonej w dolinie potoku Mała Wierchomlanka dotarło kilkudziesięciu motocyklistów z całej Polski. W tym wyjątkowym miejscu zlokalizowanym w okolicy malowanej najpiękniejszymi krajobrazami Beskidu Sądeckiego spędziliśmy wspólnie niezapomniane chwile. Partnerem wydarzenia była po raz kolejny firma BMW Gazda Group z Gliwic – dystrybutor motocykli który w tym roku udostępnił Uczestnikom spotkania 9 różnych modeli marki BMW do jazd testowych. Grupa śmiałków dotarła do schroniska górskiego PTTK „Bacówka nad Wierchomlą”. Wieczorem na przytulnym tarasie restauracji Hotelu Wierchomla SKI&SPA RESORT wręczone zostały wyróżnienia Moto Cooltury 2021: LONG DISTANCE oraz RESPECT 60 oraz rozlosowane upominki przygotowane dla Uczestników przez BMW Gazda Gliwice.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom MOTO COOLTURA 2021 za przybycie oraz aktywny udział w szkoleniu. Do zobaczenia za rok! Szerokości! LwG

skontaktuj się z doradcą