SZUKAJ

znajdź to, czego szukasz

Wdrażamy narzędzia Business Intelligence wspomagające cyfrową transformację

Blog

Wdrażamy narzędzia Business Intelligence wspomagające cyfrową transformację

Wyzwanie:

Sievert Polskadziała na polskim rynku już niemal 25 lat. Wraz z naszym dynamicznym rozwojem pojawiają się nowe potrzeby ukierunkowane na usprawnianie procesów wewnątrz naszej organizacji.

W październiku 2020 przedstawiliśmy firmie TALEX zapytanie związane z potrzebą dokonania cyfrowej transformacji która pozwoliłaby na usprawnienie analityki sprzedaży. Najbardziej interesowały nas chmurowe rozwiązania Business Intelligence.

Wdrożenie takiego nowego rozwiązania miało umożliwić nam analizowanie i filtrowanie danych w wielu wymiarach – od materiału produktu poprzez obszary sprzedaży aż do naszych Klientów.

Niezwykle istotnymi funkcjonalnościami były dla nas:

Rozwiązanie:

Nasza efektywna współpraca z Talex S.A.zaowocowała powstaniem modelu danych i szablonów analiz dla obszaru SPRZEDAŻ . Model ten wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom i umożliwia zastosowanie algorytmów sztucznej inteligencji wspomagających analizy sprzedażowe.

Równolegle do prac analitycznych i projektowych wchmurze Microsoft utworzona została przestrzeń dedykowana naszym potrzebom. Rozwiązanie zostało wyskalowane w taki sposób aby:

Finalną częścią procesu są przygotowane analizy oraz modele danych które skutecznie wspierają nasze codzienne decyzje.

Bezpieczny mobilny dostęp do danych poprawia wydajność i efektywność sprzedaży.

Rezultat :

Dzięki wdrożeniu rozwiązaniu Business Intelligence otrzymaliśmy:

Z satysfakcją polecamy zespół TALEX w składzie: Joanna Marcinowska Dariusz Ziółkowski iAdrian Stańczyk jako nieocenione wsparcie w procesie transformacji cyfrowej.

skontaktuj się z doradcą